KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10928734

nr 1092 8734

Akvarell

signerad, Trosaån, ramens innermått: 29x30

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 27 februari 2017
kl 18:22:11

25/2 07:19:42 1      150 kr
26/2 21:50:02 2      Vinnande bud